سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

سوله های دست دوم ارزان

سوله دست دوم ارزان

سوله دست دوم ارزان : خریداران با تهیه لیست قیمت سوله دست دوم می توانند تا حدودی در مورد هزینه های ساخت سوله آگاهی پیدا کنند , قیمت سوله دست دوم در شهرهای صنعتی چون تهران و اصفهان با سایر نقاط کشور متفاوت است .

سوله سازی در اصفهان عمدتا با هدف استفاده در شهرک های صنعتی صورت می گیرد و شرکت سوله سازی ما در این شهر سعی در ساخت سازه هایی قدرتمند دارد تا قابل استفاده در کارخانه های صنعتی و پروژه های عظیم باشند .

امروزه عرضه سوله دست دو در بازار اهمیت یافته چرا که با استفاده از این سازه های از پیش آماده در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود هنگامی که کیفیت سازه برای کارفرمایان اهمیت چندانی نداشته باشد می توانند از سوله دست دو استفاده کنند البته فروشنده سوله دست دو باید تضمین کیفیت نسبی سازه خود را به خریدار بدهد تا بعد از خرید سوله در صورت ایجاد مشکل خریدار گرفتار هزینه های سرسام آور تعمیر و نگهداری سوله نشود .

سوله دست دوم در حد نو هم به نوبه خود می تواند انتخاب خوبی باشد این سازه ها خیلی قدیمی نیستند و از کیفیت نسبی خوبی برخوردارند اما قیمت مناسب تری نسبت به سوله های نو دارند سوله دست دوم ارزان است و سرعت بهره برداری از آن بالاست و در زمان کوتاهی آماده استفاده می گردد .

قیمت گذاری سوله دست دوم

سوله های دست دوم برای قیمت گذاری از پارامتر های زیادی تبعیت میکنند که در این مقاله تلاش داریم با بیان عوامل موثر بر قیمت سوله دست دوم کاربران گرامی را از نظر سطح اطلاعاتی بالاتر ببریم .

توجه داشته باشید  که قیمت نهایی سوله دست دوم براساس نرخ روزانه سازه های فولادی محاسبه شده و ممکن است قیمت اعلام شده برای این سازه ها در پیش فاکتور دارای اعتبار بسیار کوتاه مدتی باشد.

سوله های دست دوم معمولا بر اساس نقشه فنی موجود و میزان کارکرد قبلی و همچنین میزان آسیب در هنگام تخریب سازه اوله مورد بازسازی قرار میگیرند تا بتوانند به استاندارد های فنی ذکر شده در نقشه فنی سازه دست یابند .